Омега 3, які називають ненасиченими жирними кислотами, беруть активну участь у біохімічних процесах в організмі. Без цього компонента неможливо уявити метаболізм та оснащення м'язових тканин киснем, а значить, без нього не досягти рельєфності тіла та покращення таких показників як витривалість. Крім того, добавка уповільнює засвоєння вуглеводів, очищає кровотік від холестерину, підтримуючи енергетичний баланс в організмі на належному рівні, покращує роботу нервової системи.
Розглядаються жирні кислоти вважаються корисними для серцево-судинної та кровоносної системи: вони регулюють рівень інсуліну в крові, запобігає утворенню згустків у судинах, осідання на їх стінках холестерину. Нормалізує добавка та артеріальний тиск. Після курсового прийому Омега 3 можна назвати збільшення активності спортсмена, його життєвого тонусу. Нерідко добавку використовують для запобігання розвитку стресового стану та пригніченості.
Рекомендовано вживання добавки при хронічній втомі, перевтомі, у періоди сильних навантажень (перед виступами та змаганнями) для підтримки м'язового тонусу та захисту внутрішніх органів. Як профілактика це спортивне харчування буде корисно при схильності до серцево-судинних патологій, захворювань нервової системи, до онкології. Після травм та в періоди виснаження Омега 3 допоможе організму швидше відновитись.
Омега 3 міститься в рибі, волоських горіхах, сої, в олії, а тому може надходити в організм у належній кількості. Однак спортсменам при зниженні рівня холестерину та нормалізації вироблення інсуліну рекомендовано додатково приймати 1-1,5 грама аналізованої добавки. При сильних навантаженнях дозування можна збільшити до трьох грамів. Для коригування рельєфності тіла та набору м'язової маси спортсмени вживають до 3-4 г Омега 3. Оптимальний час прийому жирних кислот – перед тренуванням або після обіду.
Loading...