Ми працюємо у стандартному графіку
(096) 0-3333-69
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 18:00
Нд: 10:00 - 17:00
Підписуйтесь

Повернення і обмін

Шановні клієнти, магазин bodymarket.ua завжди радий бачити вас і надавати вам якісну і сертифіковану продукцію.

Ми працюємо тільки з офіційними поставщікаміспортівних добавок в Україні і маємо санітарно-епідеміологічні висновки МОЗ України, які підтверджують належну качествопродаваемой нами продукції, ви можете подивитися їх в розділі Сертифікати.

Керуючись законом України "Про захист прав споживачів" спортивне харчування відноситься до категорії продовольчих товарів - продуктів харчування. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172, якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають.

У той же час ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам і готові розібратися в будь-який ситуації, що склалася. Так, керуючись статтею 9 (частина перша) Закону України "Про захист прав споживачів" стосовно повернення непродовольчих товарів належної якості, ви маєте право на повернення або обмін протягом 14 днів (з наступного дня покупки) придбаної продукції належної якості у нас в магазині в тому випадку, якщо - товар не був розпакований і використаний, а також має товарний вигляд (не пошкоджений).

Якщо ви відкрили і використовували товар, але хочете його повернути через сумнівів в неналежному якості, ви повинні зробити наступне:

Згідно зі статтею 8 (частина 14) Закону України "Про захист прав споживачів", у разі виникнення сумнівів в якості споживаного товару, такий товар повинен бути підданий спеціалізованої експертизи.

Вам необхідно повернути виріб на лабораторну експертизу і отримати результати аналізу, які доводять склад продукції, а також її якість.
В такому випадку ми будемо мати вагомі докази про неякісну продукцію і зможемо зробити вам обмін або повернення коштів.

Методи проведення "домашньої експертизи" не приймаються як справжні результати аналізу і також не розглядаються як основоположні для обміну або повернення продукції.
Деякі подробиці про «домашніх перевірках», можна знайти тут: Найчастіші питання.

У той же час хочемо вас запевнити, що неодноразові лабораторні перевірки нашої продукції довели її автентичність, що підтверджується постійно зростаючою кількістю задоволених клієнтів.

Ми сподіваємося, що, купуючи продукцію в нашому магазині, ви не зіткнетеся з даними проблемами і будете завжди раді вашій покупці.