(096) 0-3333-69
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 18:00
Нд: 10:00 - 17:00
Підписуйтесь

Повернення і обмін

Шановні клієнти, магазин bodymarket.ua завжди радий бачити вас і надавати вам якісну і сертифіковану продукцію.

Ми працюємо тільки з офіційними поставщікаміспортівних добавок в Україні і маємо санітарно-епідеміологічні висновки МОЗ України, які підтверджують належну качествопродаваемой нами продукції, ви можете подивитися їх в розділі Сертифікати.

Керуючись законом України "Про захист прав споживачів" спортивне харчування відноситься до категорії продовольчих товарів - продуктів харчування. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172, якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають.

Якщо ви відкрили і використовували товар, але хочете його повернути через сумнівів в неналежному якості, ви повинні зробити наступне:

Згідно зі статтею 8 (частина 14) Закону України "Про захист прав споживачів", у разі виникнення сумнівів в якості споживаного товару, такий товар повинен бути підданий спеціалізованої експертизи.

Вам необхідно повернути виріб на лабораторну експертизу і отримати результати аналізу, які доводять склад продукції, а також її якість.
В такому випадку ми будемо мати вагомі докази про неякісну продукцію і зможемо зробити вам обмін або повернення коштів.

Методи проведення "домашньої експертизи" не приймаються як справжні результати аналізу і також не розглядаються як основоположні для обміну або повернення продукції.
Деякі подробиці про «домашніх перевірках», можна знайти тут: Найчастіші питання.

У той же час хочемо вас запевнити, що неодноразові лабораторні перевірки нашої продукції довели її автентичність, що підтверджується постійно зростаючою кількістю задоволених клієнтів.

Ми сподіваємося, що, купуючи продукцію в нашому магазині, ви не зіткнетеся з даними проблемами і будете завжди раді вашій покупці.