(096) 0-3333-69
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 18:00
Нд: 10:00 - 17:00
Підписуйтесь

Найчастіші питання

  • Питання: Чому на продукції Optimum Nutrition і деяких інших брендах захисна мембрана залишається на внутрішній частині кришки при відкритті?

Відповідь: мембрана - це пилозбірник, захищає продукт від потрапляння всередину упаковки різних дрібних частинок, пилу і т.п. Компанія Optimum Nutrition не використовує для усадки мембран клей, щоб ніякі сторонні речовини не проникли в банку. На великі банки мембрани всідаються тепловим способом, на маленькі методом електромагнітної індукції. На поверхні самої банки є захисна плівка, яка попереджає розпакування продукту, таким чином немає необхідності гріти внутрішню мембрану до високої температури і дуже щільно її зціпляти з упаковкою, і вона з легкістю відкривається при відкручування кришки, але в той же час щільно сидить, коли продукт ще не відкритий, таким чином і діє компанія Optimum Nutrition. Деякі бренди роблять дуже щільну внутрішню мембрану, але при цьому не роблять зовнішньої плівки на банку, деякі бренди роблять і плівку і дуже щільну мембрану.

  • Питання: Чому візуально товар на сайті відрізняється від того, який мені привезли, а на офіційному сайті компанії він взагалі виглядає по-іншому.

Відповідь: Багато виробників досить часто змінюють дизайн цілих серій своїх продуктів або окремих товарних позицій. Нова партія може прийти з повністю новим дизайном, а на нашому сайті ще не встигнуть змінити картинку товару, але це залишається все той же товар, але просто в іншій упаковці. Часто відбувається ситуація, коли паралельно продається і стара і нова партії, а на сайті може бути картинка або старого, або нового дизайну продукту.

З приводу відмінності зовнішності товару з тим що є на офіційному сайті, то тут можуть бути 2 причини:

1. Товар з новим дизайном на офіційному сайті міг ще просто не надійти на наш ринок (в Україні часто нові товари та товари з новим дизайном приходять в перебігу декількох місяців), і тому продається товар попередньої партії;

2. Багато брендів (особливо з США) мають свої виробництва в Європі, спеціально для цього регіону, і ми можемо отримати європейську версію товару, яка може відрізнятися від тих, які продають в інших регіонах світу.

  • Питання: Я купував у вас різні протеїни і коли я їх розмішую вони дуже по-різному піняться, деякі погано розмішуються, деякі краще, в чому причина, адже і те, і те протеїн ?!

Відповідь: Різні протеїни мають різні джерела білка в своєму складі, деякі виробляються з молочної сироватки, деякі з яєчного альбуміну, казеїну, або рослинних білків. Також існують різні методи виробництва і фільтрації білків, різні підходи компаній до додавання додаткових загусники, піногасники і ін. Добавок в спортивне харчування. Така різноманітність варіантів виробництва призводить до того що протеїни, гейнери і т.п. одного типу, але різних брендів можуть мати різні властивості як при розмішуванні, так і в сухому вигляді. Іноді навіть певний продукт однієї лінійки може незначно відрізнятися від такого ж продукту, але з іншим смаком. Також варто враховувати, що це натуральні продукти, а вони іноді можуть мати незначні відмінності між собою (додатковий осад і т.п.).

  • Питання: Купив протеїн, залив окропом, при цьому він не згорнувся, це підробка?

Відповідь: Дуже часто можна зустріти спроби визначити домашнім способом склад продуктів спортивного харчування. Перш за все це стосується до протеїнів, а саме спробі зварити, або залити окропом протеїн. Насправді спроба перевірити склад білка в такий спосіб не завжди спрацює, по-перше, комплексні білки, які мають в своєму складі кілька видів білка: яєчний, казеїн, сироватковий і т.д. не піддаються подібної перевірці, тому що різні види білка мають різний заряд молекул, отже, ведуть себе по-різному при нагріванні і охолодженні, по-друге, майже всі виробники протеїну використовують додаткові добавки, такі як емульгатори, загусники, ароматизатори, які можуть впливати на результати дослідження, по-третє , при згортанні білка слід враховувати не тільки температуру середовища, а й тиск, тому що відрізняються способи виробництва і фільтрації.

  • Питання: Купив банку протеїну (будь-якого іншого продукту), бачу, що відрізняється від такої ж банки, яку купував раніше (можливі відмінності у формі банки, дизайні етикетки, шрифтах), це підробка?

Відповідь: Багато брендів виробляють свою продукцію на різних континентах, для задоволення попиту саме цього континенту. Тому дуже часто відбуваються ситуації, коли одна і та ж товарна позиція може бути з різних поставок, наприклад, з США і з Європи. Продукція, що в США і в Європі продукти навіть однієї і тієї ж компанії, навіть одного і того ж назви можуть і швидше за все будуть відрізнятися незначно зовні (форма банки, дизайн етикетки і т.п.), часто також можуть незначно відрізнятися за складом, це нормальна практика.

Додатково до цього, дуже часто виробники можуть змінювати дизайни своїх упаковок, змінювати формули продуктів, проводити редизайн всієї лінійки і т.п. І не рідко відбувається ситуація, коли один і той же продукт нового дизайну продається паралельно зі старою версією продукту з попередньої партії і можуть бути подібні казуси.

Також хочемо зазначити, що bodymarket.ua дуже піклується про якість своїх продуктів, наші постачальники надають нам санітарно-епідеміологічні висновки на свою продукцію, і ми впевнені в її якості. Більш того, до питання про можливу підробку, жодному магазину не вигідно торгувати підробленим продуктом, так як на ринку спортивного харчування вкрай важлива лояльність клієнтів, і ми завжди розраховуємо на те, що ви станете нашим постійним клієнтом.

  • Питання: Чому у вас ціни нижчі, ніж в магазинах США, адже спортивне харчування звідти родом?

Відповідь: Тут дуже важливо відрізняти оптову та роздрібну складову. Ціна з заводу буде приблизно однієї для всіх, але в залежності від того, яку роздрібну націнку поставить магазин, таку ціну ви і побачите. У США цілком реально ви можете побачити товар з просто вищою роздрібною націнкою ніж в магазинах України, навіть фірмові магазини і інтернет-магазини багатьох брендів, які продають здавалося б «прямо з заводу» часто ставлять найвищу роздрібну націнку, і у них ціни часто бувають одними з найвищих в світі, хоча вони знаходяться здавалося б найближче до виробництва. А з огляду на регулярні коливання курсу гривні і падіння платоспроможного попиту в Україні, магазини України часто ставлять навіть на дорогий товар на порядок меншу націнку, ніж в інших країнах.

  • Питання: Чому таке різке зростання цін?

Відповідь: Спортивне харчування в основному є імпортним продуктом і безпосередньо залежить від курсу гривні по відношенню до долара і євро. Таким чином при зростанні курсу - ціни ростуть, при падінні - падають, залежність пряма і постійна.