Креатин є сполукою з трьох амінокислот – гліцину, аргініну та метаболіту. Їхня сукупність позитивно впливає на гідрацію клітин, за рахунок чого прискорюється синтез білка, збільшується приплив азоту та інших важливих іонів до м'язів, відбувається оновлення тканин. Організм отримує цілий запас енергії, а мускулатура – «будівельний матеріал» для зростання та відновлення після серйозних навантажень.
Креатин називають натуральним антиоксидантом, який допомагає оптимізувати внутрішньоклітинні процеси та когнітивні функції головного мозку. Він забезпечує спалювання зайвих жирів та виведення токсинів. Без цієї добавки неможливе зростання м'язових волокон, їх оновлення. Крім того, вона бере участь у метаболізмі, а також допомагає запобігти розвитку хвороб Альцгеймера та серцево-судинних патологій.
Цей комплекс амінокислот допомагає заряджатися енергією, без проблем виконувати вправи на стрибки, ривки, прискорення та тривалий біг (витривалість). Завдяки вивільненню енергії, що відбувається внаслідок розпаду молекул креатину, спортсмен почувається легко і бадьоро, він не відзначає появу втоми відразу після занять. А багато плавців, регбісти, легкоатлети, що приймають цю добавку, відзначають позитивний ефект від тренувань, збільшення силових показників та значне зростання м'язових волокон.
Креатину в організмі міститься в середньому 120 грам. Піднімати його рівень під час інтенсивних тренувань можна максимум до 150-160 грам. Робиться це за такою схемою. Перед початком занять випивається до 4-6 г креатину, після відвідування зали – в протеїновий коктейль також додається це дозування. У ранкові години, після пробудження активізувати м'язи та тканини допоможе 5-10-грамова добавка зазначених амінокислот. Вживати в такій кількості креатин можна протягом 4-6 тижнів, потім протягом тижня варто зменшити його добове дозування або припинити прийом на 7-14 днів.
Loading...