Loading...
При виснажливих тренуваннях у спортзалі, частих стресових ситуаціях, зміні часових поясів або нераціональному харчуванні, після перенесеної ГРВІ або загострення хронічної хвороби, восени, взимку, навесні, у період вагітності або у похилому віці – у всіх цих випадках спостерігається зниження захисних сил організму. Овочі та фрукти (особливо в холодну пору року) не здатні повністю відновити імунну систему. На допомогу приходять вітаміни для зміцнення імунітету.
Інтернет-магазин bodymarket.ua пропонує широкий вибір вітамінів для зміцнення імунітету. Так, на сторінках нашого каталогу можна знайти засоби, створені з урахуванням особливостей чоловічого чи жіночого організму, випущені у формі капсул, таблеток, порошку або навіть смачного напою, що містять один або кілька активних компонентів (в останньому випадку йдеться про вітамінний комплекс для імунітету) і т.д. Виготовляються вітаміни для імунітету відомими європейськими (Olimp Labs, OstroVit) або американськими (Optimum Nutrition, Solgar, Now Foods, Puritan's Pride) виробниками.
Серед найпопулярніших вітамінів для підвищення імунітету можна виділити аскорбінову кислоту. Вона стимулює синтез інтерферону.
Вітамін С часто комбінують з холекальциферолом. У такому комплексі вітамінів для імунітету аскорбінова кислота покращує всмоктування вітаміну D, який не тільки сприятливо впливає на кістки, а й сприяє виробленню антимікробних речовин, знімає запалення та збільшує стійкість організму до збудників інфекційних захворювань.
Також вітамінний комплекс для імунітету може містити ретинол, що стимулює синтез інтерлейкінів, токоферол, що нейтралізує вільні радикали, та вітаміни групи В, що активізують освіту Т-лімфоцитів.
Дуже часто комплекс вітамінів для імунітету доповнений мінеральними речовинами. Найбільш важливими мінералами є селен, цинк, мідь та залізо. Селен посилює активність натуральних кілерів, пригнічує відповідь лімфоцитів на стимули під час старіння і навіть випускається як самостійний препарат. Дія вітамінного комплексу для імунітету з цинком, міддю та залізом спрямована на прискорення поділу Т-клітин.
Крім мінералів та вітамінів для імунітету, можна використовувати ще біологічно активні добавки рослинного походження.
Наприклад, ехінацея багата на ефірні олії, антиоксиданти, вітаміни для зміцнення імунітету А, С, Е, мінерали Se, Fe, Si і Ca. Завдяки такому хімічному складу вона перешкоджає проникненню в клітину та поширенню організмом патогенних мікроорганізмів, підвищує кількість лейкоцитів у крові, посилює фагоцитарні процеси.
А алое за рахунок ферментів, вітамінів для підвищення імунітету А, С, В4 і В12, фенолів і т. д. має протизапальний та антибактеріальний ефект. Більше того, комплекс вітамінів для імунітету, що міститься в рослині, відновлює кишкову мікрофлору, адже саме в шлунково-кишковому тракті знаходиться 70 % імуномодулюючих клітин.